Tatabánya: 10o - 15o
Az ország 19 megyéjében

Kőhalmi Emese és Rendessy Eszter párosa aranyérmes

frisshirek.hu, 2022. augusztus 19. - 14:44
A Kőhalmi Emese, Rendessy Eszter duó aranyérmet szerzett pénteken kajak kettes 1000 méteren a müncheni multisport Eb keretében zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon.

A Münchenben zajló multisport Európa-bajnokságon pénteken megkezdődtek a kajak-kenu döntős küzdelmei, rögvest magyar érmekkel.

A kanadai vb-n5000 méteren az aranyérmét megvédő Kőhalmi Emese, és a Halifaxben 1000 méteren egyesben ezüstérmes Rendessy Eszter duója 1000 méteren nem rajtolt rosszul, de a táv elején így is csak a harmadik helyen haladt – 250 méterhez érve viszont már vezettek a magyar lányok.

A hajrához érve már háromnegyed hajónyi volt a fór, és bár a lengyelek nagyon próbálkoztak felzárkózni, így is a magyar páros szerezte meg az aranyérmet!